Bungalov Ev

Bungalov; tek katlı (müstakil), tahtadan inşa edilmiş evlerdir

Bungalov Ev

Giriş kısmında küçük bir balkon bulunan bungalov evler 2, 4, 5 kişilik aileler için yeterli büyüklüktedir. Orman içinde yer alan bungalovlar genellikle tatil amaçlı kullanılır. İki katlı bungalovlar da mevcuttur. Özel olarak tasarlanabilmektedirler.

Bungalov evler Türkiye’de ise son yıllarda tatil sektörünün gelişmesi ile yeni bir akım olarak her geçen gün artış göstermektedir. Hem fiyatlarının uygunluğu hem de metropollerden kaçan insanların doğa ile iç içe tatil imkanı sağlaması açısından oldukça fazla bir şekilde talep almaktadır.

Bungalov evler nerede yer alıyor?

Karadeniz, Ege ve Akdeniz bölgeleri yoğunlukta olmak üzere diğer bölgelerde de bungalov evlere rastlamak mümkün. Genellikle outdoor tatil yapmak isteyenlerin tercih ettiği bungalov evler doğa ile iç içe yaşam imkanı sunuyor. Diğer tatil seçeneklerine nazaran da ekonomik olan bungalov evler için son zamanlarda birçok tesis kuruldu. Bunlardan bazıları:

  • Antalya Olimpos
  • Trabzon Uzungöl
  • Şile Ağva
  • Bolu Kartepe

 

 

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller emlakkursu.com.tr 'ye aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz. 

Bungalov Ev
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Emlakçılık belgesi alma şartları!
Emlakçılık belgesi alma şartları!
Kira Gelirlerinde Gerçek Gider Yönteminde İndirilecek Giderler Nelerdir?
Kira Gelirlerinde Gerçek Gider Yönteminde İndirilecek Giderler Nelerdir?