Rustik Dekorasyon

Rustik Dekorasyon Doğallıktan gelen yaşam tarzını ev dekorasyonuna yansıtma olarak nitelenen rustik dekorasyon, doğanın evlere getirdiği renk ve eşyaları

Rustik Dekorasyon

kapsamaktadır. Son yıllarda modern insanların da doğal yaşama olan duydukları özlem bu dekorasyon tarzının daha çok ön plana çıkmasına neden olmuştur.

Rustik dekorasyon tarzını büyük ölçüde ev dekorasyonuna yansıtabilmek için yapay duran eşyalardan uzak durmak gerekir. Duvarlardan en küçük objelere kadar doğal ve işlenmemiş malzemeden üretilmiş olan eşyalar rustik dekorasyonun temelini oluşturmaktadır. Dekorasyonun ruh haline etki ettiğine inanan kişilerin mutlaka denemesi gereken rustik tarz, huzur ve rahatlığı fazlasıyla vaat eden dekorasyon şekillerinden biridir.

Rustik dekorasyon ürünleri genellikle ağacın toprağın tonlarında üretildiğinden, yapılan en büyük yanlış karanlık ve kasvetli bir mekân yaratılması oluyor. Oysaki koyu renkli mobilyaların yanı sıra, halı, koltuk kaplaması ve perde gibi tekstil ürünlerinde doğanın açık renklerini tercih etmek ferah ve huzurlu bir alan yaratmanızı sağlayacaktır. 

Modern rustik dekorasyon ürünleri olarak adlandırabileceğimiz işlenmiş ve cilalanmış ağaçtan üretilen mobilyalar ya da doğrudan işlenmemiş ağaçların ortaya çıkardığı tasarımlar rahatlıkla tercih edilebilir. Ancak bu renk tonlarını dengeleyecek açık renklerin tercih edilmesi, can alıcı bir detaydır.

 

 

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller emlakkursu.com.tr 'ye aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Rustik Dekorasyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Emlakçılık belgesi alma şartları!
Emlakçılık belgesi alma şartları!
Kira Gelirlerinde Gerçek Gider Yönteminde İndirilecek Giderler Nelerdir?
Kira Gelirlerinde Gerçek Gider Yönteminde İndirilecek Giderler Nelerdir?